sobota 31. ledna 2015

Slovácké OUPN 2015

sobota 31. ledna 2015

Sokolovna UB

ranking ČHS
kategorie: muži, ženy
systém závodu: 2 kvalifikační cesty flash (6b/6c, 7a/7b+) a finále OS (postupuje 10 mužů, 8 žen)
časový plán: prezence 8 - 9:30, start kvalifikace 9:45, start finále 15:30
staví: Luba Polišenský

PRIZE MONEY 

AKTUÁLNĚ ZE ZÁVODIŠTĚ:

Kompletní výsledky M (klikni)
Kompletní výsledky Ž (klikni)


Další fotografie od Františka Blahy.

Reportáž v Televizi Slovácko

Kompletní report ze závodu. (klikni)

Report ze závodu od Jelena na blogu HK UH + fotky (klikni)

19:30 - 13. ročník S-O je za námi. Šampiónem pro rok 2015 se stal domácí borec Ondřej Nevělík. Druhé místo bral Štefan Bednár, třetí byl Vojtěch Ličko. Podrobné výsledky zítra. Jdem pařit.

Brodšťí šamp(i)óni:17:00 - muži nastoupili na obhlídku finálové trasy, která vede obrovských kýlem s 45° převisem, pokračuje traverzem přes lomený převis a dále do 10 metrů dlouhého profilovaného stropu. Obtížnost dle stavěče Luby Polišenského cca 8a+/b.

16:50 - muži jsou v izolaci a stavěči jim chystají finále obtížnosti cca 8a+/b. Do deseti minut nastoupí finalisté na obhlídku finálové cesty.

16:45 - finále žen je za námi. Parádním výkonem si pro první místo dolezla Eliška Vlčková (Rock Point, Ocún), která téměř atakovala TOP na konci dlouhého stropu. Druhá skončila Veronika Šimková, třetí místo bere Hana Křížová.

15:45 byla uzavřena izolace žen. Finále začne obhlídkou trati v obtížnosti 8a začne obhlídkou trati v předpokládaných 15:30. Stavěči vymezili časový limit na 8 minut.

14:15 - V druhé kvalifikaci TOPovali 3 borci - Nevělík, Ličko a loňský šampion Bednár. Spolu s nimi postupují do finále Dvořák, Řezníček, Augustin, Hořák, Hruboš, Sedlačík, Slezák a Ryšavý.

12:45 - start druhé kvalifikace mužů - obtížnost cca 7c

12:15 - Konec druhé kvalifikace žen. TOP těsně unikl i těm nejlepším. Do finále postupuje 8 nejlepších. Nepostupují pouze Alžběta Zaťková a Zuzana Skřivánková.

11:30 Začíná druhá kvalifikace žen, kterou dali stavěči za 7b. V první TOPovali všechny holky. V této cestě už to bude asi horší. Máme se na co těšit.
V mužích se do TOPu nedostali 3 borci. Jejich druhá cesta bude za 7c. I tu to bude asi hodně zajímavé.

9:45 - zahájena kvalifikace mužů i žen. Holky lezou krátkou cestu v nejmírnějším profilu s koncem ve velkém převisu, ale po velkých - obtížnost okolo 6a. Kluci mají cestu v profilu u okna s bříškem a silovým tahem přes něj hned na začátku. Následuje techničtější pasáž s těžkou výměnou na kostce od Svišťa. Po ní nastupují přes lišty do stropu, kterým lezou asi 6 metrů do TOPu - celkem asi 6b.

9:35 - předlezeny první kvalifikace, za 10 minut začínáme, zaregistrováno je 19 mužů a 10 žen

9:00 - prozatím je zaregistrováno 20 závodníků

8:00 - zahájena prezence závodníků, z předregistrace na webu ČHS je patrné, že by mělo přijet 8 mužů a 9 žen. Pevně věříme, že i přes nepřízeň počasí dorazí na náš závod více lezců.

7:50 - pro závodníky jsou připraveny 2 kvalifikační cesty, které postavil známý Zlínský bouchač Luba Polišenský, otec profláklé boulderové oblasti Velá. První mužská kvalifikace je asi 6b, holky mají 6a.
Jak se tam dostat, pravidla závodu informace o předchozích ročnících (klikni a hledej dole na stránce)

bufet zajištěn
tradiční vědomostní soutěž obecenstva o hodnotné ceny!
a také tradiční soutěž o nejlepšího závodníka HOUBu!

ubytování z pátka na sobotu a ze soboty na neděli umožněno po předchozí domluvě zdarma ve vlastním spacáku (mail: bretal na seznam.cz, tel: 777 3 2 6 891) 

Další partneři závodu: AMUERTE, MONTANA 

Předregistrace (nepovinná) na HOROSVAZU 


 

2 komentáře:

  1. Podrobné výsledky zítra. Jdem pařit. Asi porad jste parite....

    OdpovědětVymazat
  2. Už nepaříme, už se páříme! Možná by stačilo kliknout na report ze závodu, který je na lezci a bude ti jasné vše. Takto jsi mě přinutil, abych to hodil do pdf na uložto a sem dal odkaz. Ale až odpoledne, jo?

    OdpovědětVymazat