úterý 5. června 2012

Vítání léta

Tuším minulý týden jsem se Meďoša na tréninku optal, jak že to letos vidí s tradiční akcí na vítání léta u něj doma. Meďoš jen zakroutil hlavou, že těch několik předchozích ročníků už stačilo. Užili jsme si je však parádně, a proto po poradě s některými dalšími členy HOUBařského spolku navrhujeme uskutečnit tuto veselou taškařici na Skalce u Trenčína.

   


Toto místo jeví se nám jako naprosto vhodná alternativa k Meďošovic dvorku. Najdeme zde ohniště na opékačku, stany možno rozbít téměř kdekoli (jen pozor na podpapíráky) a bazének nám nahradí nedaleký Váh.

Jak na Skalku?

Poslední otázkou je termín akce. Moc času na vybírání nemáme. Shodli jsme se ale na tom, že nejlepší bude pátek a to buď 22. nebo 29. 6. Samozřejmě se koupí nějaká bečička, každý nechť si donese nějaké to obžerstvení na opékání a hurááá léto je tady!

Hlasujte tedy prosím co nejsvižněji v nové anketě o termínu Vítání léta na Skalce.

Hellelůjá

teaČR

2 komentáře:

  1. Cus..vzhledem k tomu že na skalce neni elektrika a nikdo nema centrálu, tak sa musime uchylit k trochu jednoduchším, ale léty prověřeným způsobům chlazení piva..co to znamená? to že každý musí donést petku ledu..litr a půlku nebo dvoulitrovku..becku hodime do kádě zalejem vodů a nahážem tam petky se zmrzlů vodů..vualááá a je z toho studené pivo:) petka se zmrzlů vodů se rovná vstupenka na chlastačku..kdo ju nepřinese tak příjde o jídlo..dík:)..a taky o chlast..jeste jednou dík:) Jenys

    OdpovědětVymazat
  2. Vzhledem k tomu, že o termínu e myslím i vzhledem k anketě rozhodnuto, tak tímto definitivně potvrzuji, že léto přivítáme 29.6. na Skalce u trenčína. Gde nepřijde, jeho škoda 120 bude mět rozřezané gumy!

    za kolektiv organizátorů

    teaČR

    OdpovědětVymazat