úterý 8. května 2012

Satan již brzy i u nás!

Možná se vám tato čistě teologická otázka podstaty všehomíra bude zdáti jako bezpředmětná pro stránky našeho oddílu, ale vzhledem k tomu, co máme v hlavičce (a nemyslím teď to o těch HOUBách, ale ty tři stejná čísla), nezbývá mně než zveřejnit závažné informace, které se v poslední době šíří z nejrůznějších médií:

1. nedávno uveřejnila slovenská televize (ach o)JOJ(o jój) informaci o tom, že Satan byl spatřen na Slovensku - a dokonce existuje i očitý svědek (=> Satan existuje, máme důkazy, tohle by ani Richard Dawkins* nevyvrátil - leda by nechal očitého svědka odstranit). Viz následující odkaz:

http://www.stream.cz/uservideo/679052-na-slovensku-se-pry-zjevil-satan
2. Nelze se tedy vůbec divit, že o několik dní později slibuje příchod Satana k nám nejmenovaná síť českých supermarketů. Viz obrázek:


Věřím, že se všichni na jeho příchod, tedy na 15. května 2012 moc těšíte! 

Až na věky OHEŇ! 

* Richard Dawkins - přední britský evoluční biolog a populizátor vědy, především pak (až fundamentalistický) populizátor evoluce podle Darwinovy Teorie o vzniku druhů přírodním výběrem ve smyslu neodarwinismu, profesor Oxfordské univerzity a odborný asistent na New College, mimo jiné autor knihy The God Delusion (česky Boží blud).

3 komentáře:

  1. Byt tak opet v prvaku na stredni, tak bych mel pred sebou 10let profesionalniho hrani DiablaIII, a na lezeni bych se vysral.. Diky !BOHU! :-D Až na věky OHEŇ

    OdpovědětVymazat
  2. Video k tématu:

    http://www.videacesky.cz/skece/jim-jefferies-o-nabozenstvi

    teaČR

    OdpovědětVymazat