pondělí 11. května 2020

Obnovení provozu stěny

Zdravím všechny Houbaře.
Tak nám tu stěnu otevřeli. Avšak za určitých podmínek.
Břeťa již něco nastínil na fb a tady jsou další podrobnosti.
Přesná citace, jak jsem ji dostal od vedení sokola:

UVOLNĚNÍ OPATŘENÍ OD 11.5.2020


BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
· Do vnitřních prostor je povolen vstup pouze členům jednoty.
   (NUTNOST UHRAZENÍ ČLENSKÉHO POPLATKU)
· V případě doprovázející osoby (rodiče, rodinní příslušníci…) dítěte je povolen vstup pouze dítěti,       které si převezme trenér před vchodem.
· U tréninku dětí je trenér nebo cvičitel povinen zajistit, aby se děti nepohybovaly sami po prostorách    tělocvičné části.
· Je zakázáno používání šaten a sprch. Šatny budou uzamknuty!!!
· Na WC se smí zdržovat pouze jedna osoba a je nutné použít desinfekci, která je k dispozici.
· Před vstupem do tělocvičny jsou všichni povinni si vydesinfikovat ruce. Po použití jakéhokoli       nářadí musí proběhnout desinfekce na konci tréninku.
· Desinfekce podlahy bude probíhat 1x denně, desinfekce ostatních dotykových ploch (kliky, zábradlí, atd.) několikrát denně a to vždy bezprostředně po skončení tréninku. !!! Zajistí trenéři !!!

ŽÁDÁME VÁS O DŮSLEDNÉ DODRŽOVÁNÍ VÝŠE UVEDENÝCH PRAVIDEL.

Věc druhá.
Do sokolky se stávajícími klíči nedostanete. Vstup pouze pomocí čipu.
Čip má zatím jen Zbyňa Sušil (horokroužek) a snad do konce týdne já, jako předseda. Další čipy budou k dispozici později proti podpisu a záloze 200 Kč,-. Bohužel sokolové nejsou nakloněni vydávání velkého počtu čipů.
Pokusím se jich zajistit pokud možno co nejvíc, avšak na všechny se určitě nedostane. Do konce měsíce potřebuji seznam lidí, co mají o čip zájem. Proto se mě prosím hlaste na mail nebo telefon.
Ideální bude, pokud byste se domluvili do skupinek a ta by měla jeden čip. Např. sekce Vlčnov - 2 čipy :-). Zvažte proto prosím, zda čip opravdu nutně potřebujete. Ať to nemusím následně selektovat.

Tož tak
Masik

PS: Opraveno. Došlo k informačnímu šumu. Břeťa ten čip opravdu nemá. Sorry řediteli :-)

1 komentář:

  1. Masiku, já oddílový čip nemám. Ten tam byl napsaný na tvoje jméno a já jsem ho nevyzvednul, protože tvůj podpis nezvládám. Pokud ho někdo vzal, tak já to nebyl. Břeťa

    OdpovědětVymazat