úterý 15. ledna 2013

Slovácké OUPN 2013

VÍTĚZEM 11. ROČNÍKU SLOVÁCKÉHO OUPN SE STAL TOMÁŠ BINTER. MEZI ŽENAMI KRALOVALA VERONIKA PELTRÁMOVÁ!Kompletní výsledky (xls)

AKTUÁLNĚ:

12. února 2013

O Slováckém OUPN 2013 postupně zveřejňují reportáž všechny přední české a slovenské weby:
JAMES.sk CLIMB.sk LezeckáRevuek HoryInfo POHORA.cz HOUB.cz LEZEC.cz

10. února 2013

Článek z regionálního týdeníku Dobrý den s kurýrem.

Článek z regionálního deníku Slovácký deník.

Fotografie, video a jak to viděl Matty, jeden z finalistů 11. ročníku Slováckého OUPN naMatty-climbing.blogspot.

Nádherné fotografie od RockAB na Rajčeti.

Reportáž v regionální Televizi Slovácko. Report o závodě začíná cca v 7:50 sportovního zpravodajství.

2. února 2013

Velké finále je za námi i s 11. ročníkem Slováckého OUPN. Finalisti se nám krásně rozřadili a domácí zajisté potěšilo krásné finálové umístění Jenyse Sedlačíka!

Izolace žen se uzavře v 15:45. V 16:00 budou do arény vpuštěny finalistky na obhlídku své cesty. Do té doby naschle.

Muži kvalifikací tak snadno neprošli. Nástrahy kvalifikační cesty vystavili stopku Krutilovi, Řezníčkovi, Dujkovi a olomouckému Nováčkovi. V semifinále se podařilo TOPovat obtížnou cestu přes Adamovi koule (ano, mluvím o TOM Adamovi!) Binterovi a Střílekovi. Spolu s nimi postupuje do finále tato osmička Plevko, Šeliga, Kříž, Sedlačík, Hořák, Peltrám, Lyčka, Grečnár.

Do 11. ročníku Slováckého OUPN se zaregistrovalo 17 mužů a 8 žen. Easy kvalifikaci prořízly všechny ženy jako nůž rozměklé máslo a všechny si to v klidu na mířili do semi, ze kterého také všechny postupují do finále - i když TOP nepadl, kde se představí v pořadí: Pavlíková (Zlín), Křížová H. (Brno), Křížová E. (Brno), Scheuerová (Slatic, Lanškroun), Nevělíková (Pálavský věšák), Vlčková (Vertikon Zlín, Sokol Brno 1), Peltrámová (SmíchOFF, Saltic), Vincourková (Vyškov).

31. ledna 2013
Tak, chyty jsou rozházené po stěně, kterou křižují všemi možnými směry. Zítra už stačí jen vzít ladičku a pořádně to doladit.
A v sobotu stačí přijet, prokousat se kvalifikaci, semi i finálem, zazvonit si na zvonec a dát tak celému světu vědět, kdo že je novým mistrem Slovácka!

29. ledna 2013
"Jsem ve formě! V práci jsme v exhibičním utkání porazili s naším týmem vítěze florbalového klání o pohár Franty Opršálka. Těším se na stavění cest na letošní OUPN!" Tak dnes promluvil pomocný stavěč, odpovědný za kvalifikace.
A vy stále váháte? NEVÁHEJTE! Protože i tohle (viz foto) můžete zažít na Slováckém OUPN!


27. ledna 2013

Stěna je bez chytů, nachystaná na stavěče a jejich kreativní nápady. Mně se doma kupí krabice s cenama od našich sponzorů. Pokud tedy ještě stále váháte, tak už neváhejte. Určitě je důvod přijet!

21. ledna 2013

Kde že se to vlastně poleze? Na stěně HOUBu. Parametry: maximální výška 7,5 metru, délka stropu maximálně 13 metrů.

17. ledna 2013

A o co, že se bude na OUPN 2013 hrát? Kromě nesmrtelné slávy a neskutečného obdivu (kteréžto získají úplně všichni závodníci) obdrží finalisté skvělé věcné ceny od firemSinging Rock, Yate, Hudy Sport Zlín, Triop, Green Sport, Rock Art. Na ty úplně nejlepší pak ještě čekají vínečka z Vinařství Cícha a hlavně PRIZE MONEY.

16. ledna 2013

Možná i vás zajímá, jestli cesty na OUPN 2013 jsou něco, co zvládnete i vy. Kvalifikační cesty, ze kterých postupují všichni TOPaři do semifinále budou u žen tak za 6a - b, u mužů 6b - c. Semifinále žen okolo 7b, muži 7c. Finále je pouze pro nejlepší, takže tam už to bude mazec u žen za 8a a u mužů 8a+.
Každý startující obdrží při prezenci dávku energie v podobě tyčinek CHIMPANZEE a ovocného juice. Komu by to nestačilo, může energii doplnit nějakou další tyčkou nebo pitím z našeho bufetu.

15. ledna 2013

Pro závod věnovalo české zastoupení BEAL nová lana, na která se první účastníci Slováckého OUPN 2013 naváží krátce po deváté hodině 2. 2. 2013.
Nové chyty dorazí jako tradičně od AIXu, takže se můžete těšit na krásné nové tvary, se kterými jste se na předchozích ročnících nesetkali.

12. ledna 2013

Na mistry Slovácka čeká mimo jiné i nová bible lezeckého tréninku s věnováním od samotného velmistra Tufiho!
Jistě jste postřehli, že světlo světa spatřil i plakátek na tento ročník - děkuji touto cestou kreativitě mého dobrého, ale zlobivého kamaráda Ondráša. Chlape, díky! Za press díky Bobovi.

10. ledna 2013

Na Slovácké OUPN se neregistruje žádným způsobem předem. Jediná registrace závodníků probíhá až na místě v den závodu a to od 8:00 do 8:55. V 9:00 začíná kvalifikace mužů i žen předlezením jejich kvalifikačních cest, po kterém nastupují k závodu závodníci ve vylosovaném pořadí.
Prosíme závodníky, kteří budou startovné platit v Eurech, aby si nachystali přesnou částku (4,- E/závodník). Děkujeme.

8. ledna 2013

Pokud jste na Facebooku, najdete tam i skupinu Slovácké OUPN. Přidejte se a sledujte novinky k závodu právě tam.
Jste z daleka? Rádi byste přijeli závodit, ale máte problémy s dopravou? Potřebujete ubytování z pátka 1.2. na sobotu 2.2. > kontaktujte pořadatele závodu: bretal @ seznam . cz (bez mezer), tel: sedm, sedm, sedm 326 891 a dohodněte si ubytování přímo v místě závodu ve vlastním spacáku (karimatku nepotřebujete, jsou k dispozici žíněnky). To samé platí pro ubytování ze soboty na neděli.

7. ledna 2013

Další drobná úprava pravidel v bodě 18. klauzule o bezpečnosti - jde o problém s podpisem na prohlášení o startu na vlastní nebezpečí - žádáme, aby nezletilí závodníci, kteří na závod nepřijedou se zákonným zástupcem, si toto prohlášení stáhli, řádně vyplnili a nechali od zákonného zástupcem podepsat doma před závodem a následně prohlášení přivezli s sebou a předali při prezenci. Děkujeme za pochopení.
Prostudujte. :-)

4. ledna 2013

Drobná úprava pravidel v bodech 4. časový limit a 15.b) způsob závodu - semifinále.
Prostudujte. :-)

Pozvánky na Slovácké OUPN 2013 zveřejněny na:
HOUB Lezec.cz Horosvaz Pohora.cz Lezeckarevue.cz Climb.sk James.sk Lezec.cz Vrcholky.cz HoryInfo.cz eMontana

Žádné komentáře:

Okomentovat