sobota 15. prosince 2012

Mikulášuge-Huana Boulder Sejšn Bojkofky - ostré náboje a rudé šály

V sobotu 8. 12. jsme se po trápení v supermarketech a nákupních centrech, které zcela nekompromisně navodilo atmosféru nadcházejících svátků vánočních (musel jsem si koupit dárky), konečně probojovali zasněženou krajinou do Bojkovek. Na nádraží nakládáme již dost statečně promrzlou Fialici a hurá na sejšn do Sokolky.

Hned jak vstoupíme dovnitř, mává na mě jakýsi zarostlý týpek v kulichu, jak kdyby sme sa znali odjakživa. V životě sem toho exota neviděl, tak co na mňa mává? Ty koky, když si sundá tu čepicu, tak zpod fousů vykouknou rysy Jenýskovi. "No nazdar ty vole Jenýsku!" (Poslední věta v uvozovkách je záměrně bez čárek z následujících důvodů: 1. netuším, kam ty čárky správně umístit, 2. pokud jsme tu větu řekl, tak jsem ji řekl zcela bez čárek.)


Jako vždy  se potvrdilo, že když je začátek ve 2, tak přesně na minutu ve tři se začne. Zahajujeme na náš oddíl nevídanou akcí - mší svatou za úspěch i neúspěch, za spěch i pomalost. Kazatel je fakt frajer - nosí krýž, náramkový budík za tridsať litrou a slunečné okuliare kdoví za kolik.


Ministrant během mše velkého kazatele, který hlásal vesmírnou pravdu z knihy "Čest je víc jak život" (No, nevím, nevím...) asi strašně zlobil, protože ten ho neustále tahal za uši:


Po té, co na závěr svatý otec zpražil skupinku největších kritiků nového geniálního systému závodu - nastoupení bod, top dva body, pivo půl bodu - se rychle pouštíme do vymýšlení první sady bouldrů.


Že je to s mojí formou v kosočtverci s delší úhlopříčkou mi naznačil Jenys hned zkraje svým prvním bouldrem, johož top byl rukama na žíněnce:


Střídají se bouldry silové, technické až vypečené, vytrvalostní i ty ostatní. Každý si užívá a kdo zrovna nežere bouldrování, žere Zuzanky nebo jiné poživatiny a vše zalévá pivíčkem či vínem (až na kojící matky a řidičky) čímž dohání body za netopnuté věci (my zo slabšího tábora), případně útočí na přední příčky mistrovství světa.Někteří samozřejmě požívají i další nelegální prostředky (bobule, steroidy, kreatin, carnitin, HCA, BCAA, Magurijana (fakt nevím, jak se ke mně zase ten špek dostal) atd., atd.):


Výsledkem veškeré té šílené konzumace všeho možného (chvílemi i boulderů) bylo hned několik vítězů v několika kategoriích. Geniální systém závodu umožnil zvítězit v podstatě každému. Vzpomínám si, že v kategorii ELITE zvítězil naprosto nečekaně Jenys za svých 6 piv. Na bodech a vítězích vlastně nakonec nezáleželo, protože rudou šálu a poslední náboj dostal úplně každý, kdo vydržel minimálně do vyhlášení.Následovala al-lajna aj se striptýzem:


A po nís chůza červenošálařů na Masaru.


Estli sa nakonec Polehnič s Pólem na diskotéce pobili nebo poblili a estli Jenys někoho pokůsal, případně, estli někdo využil posledního náboje na zahubení otřesné skupiny Street 69 nevím, ale kdo ví, ať prozradí do diskuze. Chlapcům děkuji za perfektní organizaci a super zábavu. A všem za účast. Hellelůja a šťastné a veselé! A gdo može dojdite na Štepánský basketturnaj na Sokolku.1 komentář:

  1. Perfektni zavody..ucast bombasticka a to sme jeste neprijeli vsichni!! Dalsi zavod bude u nas v brode a doufam ze sa sejdem zase v tak velkem poctu:)

    OdpovědětVymazat